,

Udhetim ne Korfuz

Udhetim ne Korfuz

Keni menduar te kaloni pushimet tuaja drejt nje destinacioni i cili  eshte mjaft i pelqyer nga turistet .
Behet fjale per Korfuzin , nje ishull i Greqise i njohur i njohur per plazhet magjepsese dhe kulturen e pasur.

Nje destinacion i cili ju ofron kenaqesine  e te shijuarit te pushimeve .

Udhetim ne Korfuz

Zgjidhni muajin tuaj te udhetimit dhe merni sherbimin e nevojshem.

Me poshte jane listuar disa nga hotelet e sugjeruara :
Klikoni mbi nje nga hotelet per te pare sherbimet e hotelit dhe dhomat

1.Messonghi Beach Resort 3*
2.Philocenia Hotel & Spa  3*
3.Sunshine Corfu Hotel and  Spa 4*
4.Grecotel Lux Me Daphnila Bay  Dassia 4*
5.TRYP by Wyndham Corfu Dassia 4*
6.Mareblue Beach 4*
7.San Antonio Corfu Resort  4*
8.Louis Ionian Sun 4*
9.Angsana Corfu Resort and Spa 5*
10.Corfu Imperial, Grecotel Beach Luxe Resort 5*
11.Grecotel Eva Palace 5*
12.Corfu Holiday Palace 5*
13.Kontokali Bay Resort and Spa 5*
14.Domes Miramare A Luxury Collction Resort, CORFU 5*
15.Rodostamo Hotel and Spa 5*
16.Kairaba Mythos Palace 5*
17.Cook’s  Club Corfu 5*
18.Greotel Lux Costa Botanica 5*
19.Pelekas Monastery 5*
20.Atlantica Nissaki Beach 5*

Tek ne do te gjeni :

1.Informacione mbi tipologjine e transportit

2.Hotelin

3.Sherbimin sipas kerkeses tuaj e cila mund te jete : vetem dhome , mengjes , halfboard ose All Inclusive

4.Asistena jone per cdo informacion shtese

Udheto me  Friends Travel dhe merr sherbimin e deshiruar!
E bukura e udhetimit qendrone tek detajet e planifikimit .

Corfu Hotels: 1,405 Cheap Corfu Hotel Deals, Greece

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Udhetim ne Korfuz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *