,

Pushime ne Ibiza

990 

Pushime ne Ibiza

Nje udhetim 4 ditore ne  Ibiza me Friends Travel .
E njohur per plazhet e bukura dhe te vecanta , jeten atmosferike te nates ,si edhe gastronomine e vecante , ju mund te kaloni pushimet e deshiruara ne Ibiza.
Rezervoni udhetimin tuaj .

Nisje ne date ne 19 Gusht-23 Gusht 

Invisa Hotel Ereso   3* : 1,879 Euro /2 persona
Hotel Vibra  S´Estanyol 3*: 1,889 Euro /2 persona
Occidental Ibiza 4* : 1,899 Euro : 2 Persona
Insotel Club Tarida Playa 4* : 2,629 Euro /2 persona
Insotel Tarida Beach Resort & Spa 5* :  2,809 Euro /2 persona

Nisje ne daten 27 Shtator-1 Tetor

Hotel Coral Beach By Mij 3* : 1,340 Euro /2 persona
Invisa Hotel Ereso   3* : 1,379 Euro /2 persona
Hotel Vibra  S´Estanyol 3*: 1,439 Euro /2 persona
Occidental Ibiza 4* : 1,478 Euro : 2 Persona
Insotel Club Tarida Playa 4* : 1,640 Euro /2 persona
Insotel Tarida Beach Resort & Spa 5* :  1,928 Euro /2 persona
Grand Plladium Palace Ibiza Resort  & Spa : 2,219 Euro / 2 persona

Informacion :
Ne cmim perfshihet :
1.Fluturimi vajte -ardhje
2. Hoteli sipas klasifikimeve te mesiperme
3.Sherbimi All Inclusive ,mengjes ,drek ,dark
4. Asistenca e stafit ne cdo moment

Hotele te sugjeruara :
Leonardo Royal Ibiza Santa Eulalia 4*
Invisa  Hotel Club Cala Verd 4*
Grupotel Imperio Playa 4*

Sic mund ta thonte dhe Ismail Kadare : ” Udhetimi eshte nje ndryshim i vendit dhe nje gjetje e vetvetes ” , ndaj udhetoni me ne dhe gjeni veten ne kenaqesine e udhetimit .
Pushime ne Ibiza

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pushime ne Ibiza”

Your email address will not be published. Required fields are marked *