Pushime 4 ditore ne Malte

Category:
Pushime 4 ditore ne Malte

A e dini se ishujt ofrojne per ju plazhe shume te bukura dhe eksperience te paharruar per vizitoret.
Malta eshte nje ishull i cili ia vlene te vizitohet te pakten nje here . Nje ishull i cili ofrone me shume sesa nje  bregdet te vecante, duke ofruar keshtu histori , kulture te pasur qytete te gjalle dhe jete aktive te nates.
Nese per ju pushimet tuaja jane relax dhe argetim duhet te udhetoni drejt Maltes .
Jemi ketu per tju ofruar sherbimin e kerkuar.
Rezervoni datat tuaj !

Pushime ne Malte

Datat 14 Gusht-18 Gusht
Grand Hotel Excelsior 4* : 1,293 Euro /2 Persona
Plazzo Paolina Boutique Hotel 4* : 1,182 Euro /2 Persona
The Barrister Hotel 4* : 1,294 Euro /2 Persona

Informacion
Ne cmim perfshihet :
1.Bileta e avionit vajte -ardhje (nisja nga Shkupi per fluturim direkt )
2.Hotel me 4*
3.Mengjeset per ditet e qendrimit
Keshillohet qe te rezervohet nje makine ne menyre qe te levizni ne pikat kryesore turistike te Maltes.
Pushime 4 ditore ne Malte

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pushime 4 ditore ne Malte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *