Udhetim 3 ditor ne Milano

229 

Category:

Udhetim 3 ditor ne Milano

Deshironi nje udhetim  ekonomik por me eksperience te paharrueshme ?!
Milano ofron mundesine te krijosh nje  eksperience te bukur dhe te vecante per nje afat kohore te shkurter.
Perjetoni te bukuren e Milanos !

Nisja ne datat 11 Shtator-13Shtator
Klima Hotel Milano Fiere : 299 Euro /2 persona
IH Hotels Milano Gioia 4* : 364 Euro /2 persona

Nisje ne date 24 Shatator- 26 Shtator
Klima Hotel Milano Fiere : 299 Euro /2 persona
IH Hotels Milano Gioia 4* : 364 Euro /2 persona

TE PERFSHIRA NE CMIM ;

• Udhetimi vajtje-ardhje me avion

• Akomodim në hotel.

• Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit.

• Lejohet te merret me vete ne avion vetem nje bagazh me permasa deri ne 40 x 30 x 20 cm. (Kujdes – Mbi keto permasa dhe Bagazh per checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagese nuk perfshihen:

1. Gjithcka qe nuk eshte permendur ne kete program.

Udhetim 3 ditor ne Milano

Kliko ketu per me shume informacione

Na ndiqni ne Instagram dhe Facebook 

Italy - Milano - Intergeo

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Udhetim 3 ditor ne Milano”

Your email address will not be published. Required fields are marked *