Pushime ne Krete Greqi

Category:

Pushime ne Krete Greqi

Udhetoni drejt nje  pervoje autentike ne Krete  nje  destinacion i cili ju ofron energjine e  veres dhe  plazhet e kristalta.

Njihuni me ofertat e  Qershorit .

 

Pushime ne Krete Greqi gjate Qershorit : 

Casa Orama Boutique Hotel 4* : 1,359 Euro /2 persona

Lygaria Beach 4* : 1,439 Euro /2 persona

Mediterraneo Hotel 4* : 1,449 Euro /2 persona

Kyknos Beach Hotel & Bungalows 4* : 1,699 Euro /2 persona

Aelius Hotel & Spa / Sensus Experience By Lavris Group 4* : 1,795 Euro /2 persona

Annabelle Beach Resort 4*:  1,994 Euro /2 persona

Minos Imperial Luxury Beach Resort (ex.Radisson Blu Beach Resort) 4* :  2,099 Euro /2 persona

Grecotel Meli Palace 4* : 2,099 Euro /2 persona

ATHINA PALACE RESORT & SPA 4* : 2,479 Euro /2 persona

 

Nese ende nuk keni  rezervuar pushimet tuaja  eshte koha e duhur per te rezervuar tani .

E ku mund te kalohen me mire temperaturat e larta sesa ne bregdetin e  Kretes .

Informacion.

Ne pakete perfshihet 

1 Udhetimi vajte -ardhje me  avion

2 Transferta nga aeroporti per ne hotel dhe anasjelltas

3 Sherbimi All Inclusive

4 Asistence nga stafi Friends Travel per cdo pyetje  dhe nevoje

 

Rezervo tani 

Na ndiqni ne  Instagram dhe ne Facebook

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pushime ne Krete Greqi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *