Ford Fiesta 2017

25 

Category:

Friends Travel Agency eshte  nje agjensi me eksiperience 13-vjecare ne  treg .E njohur per korrektesen dhe  sherbimin e  nje niveli  te larte . Friends Travel eshte  aty  per ju ne cdo moment  me nje larmishmeri sherbimesh .

Eksploro rruget me stil me makinen Ford Fiesta 2017 , e cila ofrone komoditet dhe efikasitet per udhetimin tuaj.

Pavarsisht nese po udheton ne rruget e qytetit apo  ne autostrad kjo makine kompakte dhe e besueshme ofron nje udhetim terheqes dhe nje qasje te shpejte.

Me tarifat qe fillojne nga 25 Euro ne dite kjo makine ju siguron qe mund te shijoni udhetimet tuaja pa demtuar xhepin.
Karburanti 1.25 Benzine
Kamio Manuale
E pershtateshme per familje dhe cifte .

Mos humbisni mundesine per te perjetuar udhetimin me  Ford Fiesta 2017 per aventuren tende te ardhshme,

Ne jemi ketu per tju ofurar sherbimet e nevojeshme dhe me nivel te larte cilesie.

Per me shume informacione Kliko Ketu 

Na ndiqni ne  Instagram 

Dhe ne Facebook

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ford Fiesta 2017”

Your email address will not be published. Required fields are marked *