,

Udhetim 3 ditor Korfuz

499 

Pushime all inclusive ne Korfuz

Grecotel Eva Palace një gamë të gjerë të shërbimeve  për udhëtarët. Nga restorantet e shijshme deri te zona e spa-s dhe pishina e jashtme me pamje nga deti, ky hotel ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë qëndrimin tuaj sa më të këndshëm.

Hoteli Grecotel Eva Palace ofrone aktivitete  per te gjitha grupmoshat

1 Ofrojm aktivitete femije me lodra dhe shfaqe gjithe bremjes

2 ofrojm aktivitete per te rritur, edhe per moshat e treta. gjithcka qe duhet te beni eshte vetem te na vizitoni

Përveç qëndrimit tënd në këtë hotel të mrekullueshëm, Korfuzi ka shumë të tjerë për të eksploruar:

  1. Qyteti i Vjetër i Korfuzit (Corfu Old Town): Kjo zonë është një vend historik i trashëgimisë së botës së trashëguar nga UNESCO. Rrugët e ngushta dhe arkitektura e lashtë bëjnë që kjo të jetë një përvojë e mahnitshme kulturore.
  2. Plazhet e Bukura: Korfuzi ofron disa nga plazhet më të bukura në Greqi, me rërë të bardhë dhe ujë të kthjellët. Disa nga plazhet më të njohura janë Paleokastritsa, Glyfada, dhe Sidari.
  3. Palaiokastritsa: Kjo është një nga destinacionet më të vizituara në Korfuz. Me ujët e kaltër, shkëmbinjtë e shkëputur dhe manastirin e lashtë, kjo është një nga vendet më magjike në ishull.

kjo e ben hotelin Grecotel Eva Palace te vecante pasi ne e kemi sjell natyren dhe detin ne te njejten vend.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Udhetim 3 ditor Korfuz”

Your email address will not be published. Required fields are marked *